ایزی یراق

ما بر این باوریم که هر مشتری، باید با خیالی آسوده و راحت نسبت به قیمت، اصالت و کیفت کالا خرید خود را انجام دهد. ایزی یراق جامع ترین فروشگاه اینترنتی تخصصی یراق الات کابینت و ام دی اف است به صورت عمده که با بهره گیری از پرسنل کارآزموده، جوان و با نشاط فعالیت خود را از سال ۱۳۹۷ آغاز کرده است.

ایزی یراق نمایندگی رسمی بیش از ۵۰ برند معتبر را داراست و تمامی محصولات را بدون واسطه، مستقیماً از تولید کننده اصلی و یا وارد کننده رسمی برند دریافت نموده و عرضه می نماید، به این ترتیب اصالت کالا، محصول با اطمینان توسط ایزی یراق تضمین می شود و کلیه مالکیت حقوقی ایزی یراق متعلق به شرکت ایزی می باشد.

ایزی یراق با تنوعی بالا کالاها امکان انتخاب بهترین محصولات از مجموعه کاملی از برترین برندهای ایرانی و بین المللی فراهم آورده است و با ارائه تصویر و توضیحات تخصصی و دقیق درباره هر کالا، ثبت نظرات کاربران و امکان بازگشت کالا، انتخاب را برای مشتری آسان نموده است و روزانه محصولات در بسته بندی های جذاب و زیبا در زمان درخواست شده، برای مشتریان سراسر کشور ارسال می شود. ما در تمامی قدم های انتخاب درست کالا و خرید تا اطمینان از صحت کالای دریافت شده و کسب رضایت مشتری، در کنار شما هستیم و امور مشتریان ایزی یراق همواره آماده پاسخگویی و رفع مشکلات همراهان خود است